Taikomieji tyrimai įmonėms

Sveiki,

 
Šiuolaikinio verslo variklis yra aktuali ir naujausia informacija. Net rinkoje įsitvirtinusi bei radusi savo nišą įmonė negali prarasti budrumo. Įmonių vadovai seka rinkos tendencijas, naujoves, konkurentų žingsnius idant galėtų priimti svarbius, strateginius sprendimus.
Mes jums padėsime surinkti, išanalizuoti reikiamą informaciją ir pateiksime sprendimų pasiūlymus. Kolegijos ekspertai padės pasirinkti geriausią tyrimo planą ir pasiūlys Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.


Mūsų tikslas – inicijuoti mokslo taikomąją tiriamąją veiklą ir ją vystyti bendradarbiaujant su verslo įmonėmis ir kitomis organizacijomis.


Kodėl verta bendradarbiauti su Vilniaus kooperacijos kolegija? Pirma, kolegija turi kompetentingus tyrėjus, kurie yra ne tik tyrimų ekspertai, bet ir ekonomikos, vadybos, personalo valdymo ir kitų sričių specialistai. Šie tyrėjai jums pateiks profesionalius pasiūlymus kaip pagerinti savo įmonės veiklą. Antra, kolegija turi sukaupusi didelę mokslinė bazę: tyrimų vykdymo metodologijos, duomenų analizės įrankiai (SPSS programa) ir kt. Trečia, puikus rezultatas už priimtiną kainą. Kolegijos tyrimų paslaugos nesiskiria nuo didelių rinkos tyrimų agentūrų, skiriasi kolegijos rinkodaros strategija, kuri yra orientuota į pridėtinės vertės kūrimą verslui ir mokslui.


Teisingi sprendimai veda į sėkmę!