Karjeros centro naujienos

„Verslauk!“ seminarai Vilniuje


„Verslauk!“ seminaras „Apie verslą be tabu – arba kaip aš praradau milijoną“
Jaunasis verslininkas papasakos apie savo verslo patirtį ir nuotykius. Per 8 metus jis sukūrė 4 verslus, turėjo daug sėkmingų akimirkų ir dar daugiau nesėkmingų. Seminaro dalyviams mūsų svečias papasakos savo verslų istoriją:

Nuo ko prasidėjo pirmieji verslai;
Tarptautinio verslo patirtis sulaukus vos 17 m.;
Kebabų verslo ypatumai Lietuvoje;
Darbuotojų samdymo ypatumai;
Patirties pasidalinimas, kuriant verslą su draugais.
Nori sužinoti, kas jis toks? Manai, jog verslas yra grįstas tik džiaugsmingomis akimirkomis? O gal būt kartais nutylimos ir sunkesnės akimirkos? Ateik ir sužinok viską, kas Tave domina pradedant verslą iš jau patyrusių žmonių!

Kur? ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą (Arklių g. 18, Vilnius), 114C auditorija (III rūmai)
Kada? spalio 17d. (trečiadienį) 17val.
Kiek kainuoja? Seminaras nemokamas.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome užsiregistruoti iki spalio 17 d. 12 val. čia
 
 
„Verslauk!“ seminaras „Prekės ženklo apsauga“

Advokatų kontora Kručkauskas ir partneriai „ConsulTax“ kartu su seminaro dalyviais nagrinės ir aptars, kokius būdus naudoti, norint apsaugoti prekės ženklą bei supažindins klausytojus su dažniausiai daromomis klaidomis. Seminaro metu bus aptariamos šios temos:

- Kas yra prekės ženklas;

- Prekių ženklų rūšys, netradiciniai prekių ženklai;

- Prekių ženklų apsauga;

- Ką reikia įvertinti registruojant prekių ženklą;

- Prekių ženklo savininko teisių gynimo pagrindai.

Pranešėjas: Gediminas Blaškevičius

Gediminas Blaškevičius – advokatų kontoros Kručkauskas ir partneriai „ConsulTax“ asocijuotas partneris. Intensyvia verslo teisės praktika užsiimantis nuo 2005 m., kai pradėjo dirbti konsultantu ir teisininku Lietuvos įmonių grupių, veikiančių nekilnojamojo turto, statybos, telekomunikacijų ir kitose srityse, valdybose. 2010 m. vedė mokymus nekilnojamojo turto brokeriams. Turi sėkmingos patirties įmonių teisės, nesąžiningos konkurencijos, nekilnojamojo turto ir statybų teisės, bankų ir finansų teisės, bankroto ir restruktūrizavimo teisės srityse.

Laikas: spalio 17d. (trečiadienis) 18val.
Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (Arklių g. 18, Vilnius), 114C auditorija (III rūmai).
Kaina: seminaras nemokamas.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome užsiregistruoti iki spalio 17 d. 12 val. čia
 
 
„Verslauk!“ renginys „Laisvas šuolis drąsiam kūrėjui“
Jaunasis verslininke, ar norėtum išbandyti save šokdamas iš 16 m aukščio ar skriedamas per Nerį? Norėtum sužinoti, ar tai yra baisiau nei pradėti nuosavą verslą? Tada kviečiame Tave dalyvauti šiame renginyje.

Šiame renginyje Tu ne tik išbandysi savo drąsą, bet ir susipažinsi su kitais jaunaisiais verslininkais, „Verslauk!“ komanda bei kitais asociacijos „Jaunimo verslo klubas“ (JVK narias). Galbūt kaip tik šio renginio metu Tau gims fantastiška verslo idėja, susirasi naujų komandos narių, ar gausi vertingą patarimą.

Renginys vyks: „LABAS nuotykių parke“ (Spalvotųjų šaltinių parkas, Antakalnis, Vilnius). Spalvotųjų šaltinių parkas yra netoli Antakalnio transporto žiedo. Iki jo atvykti galite 3, 4 troleibusais (stotelė „Antakalnio žiedas“ ), 10, 11 troleibusais, 45 autobusu (stotelė „Lizdeikos“).

Laikas: spalio 18d. 16val.

Jaunuosius verslininkus, norinčius dalyvauti renginyje, prašome užsiregistruoti iki spalio 16 d. 17 val. čia
___________________________________________________________________________

VKK Karjeros dienos 2012

Vasario 29 – Kovo 1 dienomis, VKK Vilniaus skyriuje vyks „VKK Karjeros dienos 2012“. Kasmetine tradicija tapę renginiai yra skirti studentų karjeros vystymo įgūdžiams tobulinti.
Šių metų karjeros dienose - studentams ypač aktualios temos: respublikinį projektą gerapraktika.lt pristatys projekto rengėjų komandos nariai. Taip pat, bus pristatyti Vilniaus kooperacijos kolegijoje vyksiantys studentų mokymai, skirti karjeros planavimo įgūdžiams ugdyti bei kompiuterinis VKK projektas „Pirmoji praktika“.
Kviečiame apsilankyti.
_________________________________________________________________________________________

VKK KARJEROS DIENOS’11 – KAIP VISKAS BUVO

 
Praėjusias dvi savaites Vilniaus kooperacijos kolegijos Vilniaus ir Kauno skyriuose šurmuliavo studentai. Vyko VKK Karjeros dienos’11, kurių metu buvo kviečiami visi kolegijos studentai iš arčiau pažvelgti į karjeros galimybes bei konkrečias karjeros planavimo technikas.
Šiemet ypatingas dėmesys buvo skirtas studentų gebėjimui pristatyti save darbdaviui ugdymui. Kolegijos Vilniaus ir Kauno skyriuose vyko CV ir motyvacinio laiško rašymo mokymai. Šių metų naujiena – įvykę simuliaciniai darbo pokalbio mokymai, kuriuos vedė aktyvios ir energingos Jaunimo darbo centro atstovės Birutė Balynienė ir Indrė Radzevičiūtė. Tačiau, suprantant, jog vien geras CV ir/ar atidirbtas motyvacinis laiškas bei aštrus liežuvėlis darbo pokalbio metu, toli gražu nėra sėkmingos karjeros pagrindas, buvo organizuoti asmenybės savybių nustatymo testai, kurių metu studentai galėjo pažinti stipriąsias savo puses. Taip pat studentams buvo dalinamas ir karjeros planavimo gidas „Mano karjera“. Kauno skyriuje UAB „Baltijos informacinės sistemos“ direktorius Ž. Binisevičius praktiniais pavyzdžiais pristatė naujų darbuotojų paieškos paslaptis. Studentai, susidomėję savo karjera, ieškojo galimybių pratęsti mokymus, kaip tinkamai prisistatyti darbdaviui.
Nedalyvavę, bet susidomėję, visą informacinę medžiagą gali gauti SPIC Karjeros centre. Kreiptis į Agnę, el. paštas karjera@vkk.lt, 85 272 2803.

Skelbimas įkeltas: 2011 m. kovo 10 d.


Vilniaus kooperacijos kolegijos Karjeros dienos’11 (VKK KD‘11)

"Your work is to discover your work and then with all your heart to give yourself to it"
„Tavo darbas yra atrasti savo darbą ir tada su visa širdimi jam atsiduoti“
- Buddha

          Karjeros dienos’11 – tai jau 5-tus metus organizuojamas renginys, skirtas Vilniaus kooperacijos kolegijos akademinei bendruomei. Šis renginys suburia pažangiausius VKK studentus ir jų potencialius darbdavius efektyviam neformaliam bendravimui. VKK KD‘11 tikslas – pristatyti būsimiems vadybos ir ekonomikos specialistams karjeros galimybes bei karjeros planavimo ypatumus.
          Kasmetinę VKK KD progrąmą, kurią sudaro CV, motyvacinio laiško rašymo mokymai, asmenybės savybių nustatyto testų atlikimas ir individualios konsultacijos su karjeros konsultantu, šiemet papildys nauji renginiai. Pirmą kartą bus organizuojami simuliaciniai darbo pokalbio mokymai, stengiantis pabrėžti, kaip tinkamiau save pristatyti darbdaviui. Taip pat pirmą kartą vyks Įmonių mugė. Įmonių mugė – tai išskirtinis renginys, kurio metu siekiama studentus ir įmonių atstovus sukviesti į neformalią aplinką vienu metu vienoje vietoje. Juo siekiama, supažindinti studentus su karjeros galimybėmis ir perspektyvomis jų specialybės srityse. Tuo tarpu įmonės turi puikią progą pristatyti save bei pasidalinti patirtimi.
          Į Karjeros dienas kviečiami visi studentai: tiek paskutiniųjų kursų, kurie planuoja integruotis į darbo rinką, tiek pirmų kursų studentai, beieškantys savęs bei besirenkantys jiems artimiausią specializaciją.
          Karjeros dienos tai:
• galimybė studentui išmokti rašyti CV, motyvacinį laišką, tinkamai save pristatyti darbo pokalbio metu bei, žinoma, pažinti save;
• galimybė studentui papildyti savo žinių bagažą nauja informacija, išmokti planuoti savo karjerą;
• galimybė studentui pamatyti ir susipažinti su potencialiomis jų darbo vietomis, karjeros galimybėmis;
• galimybė studentui pabendrauti su verslo atstovais neformalioje aplinkoje;
• galimybė įmonei prisistatyti akademinei bendruomenei bei formuoti savo kaip patrauklaus, patikimo darbdavio, partnerio, paslaugų teikėjo įvaizdį;
• galimybė įmonei prisidėti prie jos poreikius atitinkančių specialistų rengimo;
• galimybė įmonei papildyti savo kandidatų į įmonės darbuotojus duomenų bazę;
• galimybė įmonei surasti jaunus, perspektyvius ir energingus darbuotojus;
• galimybė visiems turiningai praleisti laiką!

VKK KD’11 Vilniuje: 2011 m. kovo 1-3 d. Programa.
                  Kaune: 2011 m. kovo 7-9 d.

Skelbimas įkeltas: 2011 m. vasario 18 d.

"Verslumo programa 2011"

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas organizuoja verslumo mokymus. Mokymai skirti greta pagrindinės specialybės įgyti papildomų žinių ir gebėjimų. Pasitelkiant naujausias informacines technologijas ir elektroninius lokalius mokymo metodus (mokymai vyksta el. erdvėje) sukurta integruoto mokymų programa, mokymai vyks nuotoliniu būdu, naudojant „blended – learning“ metodą. Sėkmingai baigusiems papildomas studijas bus išduotas Vilniaus universiteto pažymėjimas.
Trukmė: 3 mėnesius (2011 m. vasaris – 2011 m. gegužė).
Programos dalykai:
* Smulkaus ir vidutinio verslo vadyba
* Žmogiškųjų išteklių valdymas verslo etikos priemonėmis
* Organizacinės komunikacijos valdymas
* E – rinkodara
* Kliento ir paslaugų teikėjo ryšių valdymas
Registracija į mokymus vyksta iki vasario 21 dienos.
Registracija ir daugiau apie verslumo programą: http://www.verslumoprograma.khf.vu.lt/
 
Skelbimas įkeltas: 2011 m. vasario 15 d. 

UAB "Vilnius Trade" priims studentus praktikai

 UAB "Vilnius Trade" - profesionalias pardavimų paslaugas teikianti kompanija, viena iš rinkos lyderių, ieško perspektyvių telemarketingo vadybininkų. CV siųsti adresu: personalas@vilniustrade.lt. Skelbimą skaitykite čia. Plačiau apie įmonę: čia.
 
Skelbimas įkeltas: 2010 m. gruodžio 28 d.

UAB "Omnitel" ir AB "City Service" ieško praktikantų

UAB "Omnitel" ir AB "City Service" ieško praktikantų personalo skyriuje.
Apie UAB "Omnitel" siūlomą vietą skaitykite čia. CV siųsti iki š.m. lapkričio mėn. 30 d. el.paštu praktika@darbolaikas.lt
Plačiau apie AB "City Service" siūlomą vietą skaitykite čia. CV siųsti iki š.m. gruodžio mėn. 6 d. el.paštu praktika@darbolaikas.lt
 
Skelbimas įkeltas: 2010 m. lapkričio 24 d.

Projektas "Mercury"

          VšĮ "Humanitarinių inovacijų centras" pradėjo vykdyti projektą „Mercury“, kurio tikslas yra padėti Lietuvos Respublikoje veikiančių aukštųjų mokyklų studentams sumažinti patiriamą finansinę naštą studijų metu, skiriant visišką arba dalinį finansavimą studijų įmokoms, tam tikslui panaudojant privačių rėmėjų, Lietuvos ir Europos Sąjungos nevyriausybinių organizacijų bei labdaros ir paramos fondų lėšas. Finansavimas skiriamas studentams, kurie jau sumokėjo arba turi mokėti studijų įmokas. Konkretus finansuojamų paraiškų skaičius ir teikiamos paramos dydis priklausys nuo dalyvių skaičiaus, bendro lėšų poreikio ir Įstaigos finansinių galimybių.
          Projekte gali dalyvauti visų Lietuvos Respublikoje veikiančių aukštojo mokslo įstaigų visų pakopų ir kursų studentai, nepriklausomai nuo studijų formos, pateikę teisingai ir tiksliai užpildytą nustatytos formos paraišką bei sumokėję registracijos mokestį.
          Paraišką galima teikti atnešti arba paštu atsiųsti adresu Laisvės pr. 60-415, Vilnius, LT-05120 arba el. paštu hic-mercury@info.lt. Paraiškos formą galite atsisiųsti iš www.hic.lt.
Paraiškų teikimo terminas: 2010 m. gruodžio 23 d.
          Dalyvavimo mokestis yra 20 Lt. (dvidešimt litų). Mokestis yra negrąžinamas. Mokestį galima sumokėti pavedimu į Organizatoriaus sąskaitą (gavėjas – VšĮ Humanitarinių inovacijų centras, gavėjo kodas – 30244538, gavėjo sąskaita – LT 36 7300 0101 1778 7284, gavėjo bankas – SWEDBANK, AB, įmokos paskirtis – registracijos mokestis) arba grynaisiais pinigais Organizatoriaus atstovui. Sumokėjus grynaisiais pinigais Organizatoriaus atstovas privalo išduoti projekto dalyviui grynųjų pinigų priėmimo kvitą, kurį reikia saugoti iki projekto pabaigos. Elektroniniu būdu daryto pavedimo saugoti nereikia.
          Visa informacija apie projektą “Mercury”, projekto nuostatai ir paraiškos forma skelbiami www.hic.lt. Iškilus klausimams galite skambinti telefonu + 370 670 093 67 projekto koordinatorei Sandrai Petrulytei.
Skelbimas įkeltas: 2010 m. lapkričio 22 d.

Studentų dėmesiui!

2010 m. spalio 7 d. 11 val. aktų salėje vyks paskaita apie studentų stažuočių JAV galimybes. Labai kviečiame visus dalyvauti!

Karjeros centras
karjera@vkk.lt  

Scholarship opportunities in the USA

The Baltic-American Freedom Foundation (BAFF) is looking for brave and initiative students to participate in new Internship and Scholarship program. BAFF offers various scholarship opportunities in the U.S. to residents of Latvia, Lithuania, and Estonia. Current American scholarship opportunities include:
• The Professional Internship Program for university students and recent graduates.
• The Graduate Scholarship Program for post graduate students.
• The Research Scholarship Program for professors and others in academia.
For more information, please, write to karjera@vkk.lt or visit www.balticamericanfreedomfoundation.org.

Praktikos vietos

Vilniaus kooperacijos kolegija rūpinasi savo studentų studijų kokybe bei siekia, kad esamų mokomųjų praktikų metu studentai gautų maksimalią naudą. Dėl šios priežasties Karjeros centras sukūrė įmonių, siūlančių praktikos vietas, duomenų bazę. Studentai, kurie domisi praktikos vietų pasiūlymais, gali kreiptis į Karjeros centrą, 12 kabinetas (ieškoti Agnės) arba el. paštu karjera@vkk.lt.

Verslo idėjų konkursai aktyviems

Organizuojamas verslo idėjų konkursas jauniems aktyviems žmonėms.
Daugiau informacijos čia ir čia.
KVIEČIAME DALYVAUTI!

Susipazinkite su savo teisemis darbe

http://www.Discriminationatwork.eu/  
Informacija apie diskriminaciją darbe skirtingose ES šalyse  

Skirta absolventams: darbo įgūdžių įgijimo rėmimo priemonė Lietuvos darbo biržoje

Lietuvos darbo biržos vykdomo projekto "Bedarbių užimtumo didinimas" metu organizuojama darbo įgūdžių įgijimo rėmimo priemonė.
Plačiau apie jos naudą absolventams ir galimybę dalyvauti priemonėje skaitykite čia.Nauja internetinė svetainė apie diskriminaciją darbe ES šalyse

Sukurta nauja internetinė svetainė http://www.Discriminationatwork.eu/  ES Leonardo da Vinci programos partnerysčių projekto lėšomis. Svetainėje rasite Lietuvoje ir dar 6 ES šalyse – Austrijoje, Estijoje, Graikijoje, Italijoje, Lenkijoje, Slovėnijoje - vartojamus diskriminacijos darbe apibrėžimus; diskriminacijos darbe rūšis; teisės aktus, įtvirtinančius lygių galimybių principus darbe; organizacijas, į kurias reikėtų kreiptis susidūrus su diskriminacija; naudingas nuorodas diskriminacijos tema. Informacija papildyta teisiškai nagrinėtais realiais diskriminacijos atvejų aprašymais, kuriuose atsiskleidžia diskriminavimo darbe formos ir problemos.
Susipažinkite su savo teisėmis darbe!

Parengta pagal VU Karjeros centro informaciją

UAB "AMD Transport" organizuoja mokymus ekspedicijos vadybininkams

AMD Akademija – tai naujas UAB "AMD Transport" projektas. Ekspedicijos vadybininko mokymų programa sudaryta atsižvelgiant į naujausius profesinius reikalavimus, suderinta su ekspedicijos įmonių vadovais. 
Kurso pristatymas pateikiamas čia.
Informacija apie mokymų programą pateikiama čia.

VIRTUALI KARJEROS MUGĖ

balandžio 26-30 dienomis tinklapyje www.cvonline.lt

TAVO KELIAS'10

Karjeros galimybių projektas „Tavo kelias‘10" balandžio 8 d. kviečia studentus ir jaunus specialistus išnaudoti galimybę susipažinti bei pasimokyti iš perspektyviausių Lietuvos įmonių verslo atstovų. Taip pat dalyviai turės šansą atskleisti savo potencialą ir netgi gauti realių darbo pasiūlymų.

Jau trečius metus rengiamas projektas „Tavo kelias‘10" vėl sukvietė pažangiausias Lietuvos įmones. Renginyje dalyvaus tokie verslo atstovai kaip: Tele2, Omnitel, Lietuvos Draudimas, Mars Lietuva, Ernst & Young, KPMG, Danske Bankas, SEB bankas ir kiti. Su šių įmonių veikla, darbo principais bei praktiniais uždaviniais dalyviai turės galimybę susipažinti ir pamatyti iš arčiau darbinių sesijų metu.

Taip pat surengtoje karjeros mugėje studentai turės progą gauti detalią informaciją apie Lietuvos rinkoje lyderiaujančias įmones, darbo perspektyvas jose bei jų keliamus reikalavimus potencialiems darbuotojams. Be to, panelinės diskusijos metu verslo atstovai aptars bedrą dabartinės darbo rinkos būklę ir palankias galimybes, kuriomis galėtų pasinaudoti studentai ar jauni specialistai.

„Tavo kelias‘10" vyks balandžio 8 d. Vilniuje, Reval Hotel Lietuva konferencijų centre.

Daugiau informacijos - http://www.tavokelias.lt/

KARJEROS SAVAITĖS VILNIAUS KOOPERACIJOS KOLEGIJOJE


KARJEROS SAVAIČIŲ RENGINIAI VILNIUJE vyko vasario mėn. 22-25 d.

KARJEROS SAVAIČIŲ RENGINIAI KAUNE vyko kovo mėn. 1-4 d.

Dėmesio! Užsukite į Darbo pasiūlymus


Dėmesio Studentai! Konsultacijos karjeros klausimais

Kviečiu visus užsukti konsultuotis karjeros klausimais į 12 kabinetą šiom datom:
Gegužės 28d. 17:30
Birželio 4d. 15:00 ir 18:00
Birželio 18d. 15:00 ir 18:00
Birželio 25d. 15:00 ir 18:00
Sėkmės!
 
Eglė Kasevičienė
SPIC Karjeros centro veiklos koordinatorė

Dėmesio! Užsukite į karjeros projektavimo studiją.


Dėmesio studentai!

Vilniaus darbo biržos Jaunimo darbo centras pristato TALENTŲ BANKĄ ir šių metų sausio, vasario ir kovo mėnesiais organizuoja akciją studentams. Akcijos tikslas- supažindinti studentus su situacija darbo rinkoje, įsidarbinimo galimybėmis, padėti studentams pasirengti įsidarbinimo pokalbiui.
Jaunimo darbo centro konsultantai gali atvykti pas mus ir pravesti seminarą ’’Sėkmingas darbo pokalbis- pirmas karjeros laiptelis’’. Seminarai nemokami.
Apie seminarus plačiau skaitykite čia.
Seminarus galima organizuoti ir Jaunimo darbo centre, Aguonų g. 10, grupinių užsiėmimų klasėje.
Dalyvavimas seminaruose nemokamas.
Susidomejusius prašome kreiptis į VšĮ Vilniaus kooperacijos Karjeros centrą (12 kab.) arba  registruotis telefonu 2333834, 2310419 arba el.p. Jolanta.Skirmantiene@ldb.lt.