Naujienos

SKELBIAMAS GERIAUSIO BAIGIAMOJO DARBO KONKURSAS 2013

 
KONKURSO TIKSLAI:

Tobulinti kolegijos studentų praktinius taikomojo tyrimo atlikimo įgūdžius, tokiu būdu gerinant studijų kokybę.

Tobulinti studentų, dėstytojų bei verslo įmonių bendradarbiavimą taikomųjų tyrimų srityje.

Skatinti baigiamųjų darbų autorių kūrybiškumą, iniciatyvumą, naujovių paiešką, praktinį žinių pritaikymą, apdovanojant geriausių darbų autorius bei informuojant visuomenę apie kokybiškiausiai atliktus tyrimus ir jų rezultatus.

KONKURSO DALYVIAI:

Nuolatinių ir ištęstinių studijų verslo vadybos, verslo ekonomikos ir buhalterinės apskaitos specialybių baigiamojo kurso studentai, parengę ir apgynę baigiamąjį darbą einamaisiais metais.

PARAIŠKŲ PATEIKIMAS:

Nustatytos formos paraiškas kviečiame užpildyti iki 2013 m. birželio 21 d. ir pateikti Strateginės plėtros ir inovacijų centro Mokslinių taikomųjų tyrimų skyriui (12 kab.).

APDOVANOJIMAI:

Geriausių darbų autoriams bus įteikti pažymėjimai, liudijantys apie dalyvavimą konkurse. Prizinių vietų laimėtojams vertingos dovanos. Apdovanojimai bus paskelbti ir įteiki diplomų įteikimo šventės metu.

DAUGIAU INFORMACIJOS RASITE:

Paraiškos forma, konkurso nuostatai, atrankos metodika, atrankos komisijos darbo reglamentas.

KONSULTACIJOS TEIKIAMOS:

Vilniaus kooperacijos kolegija, Mokslinių taikomųjų tyrimų skyrius Konstitucijos pr. 11, 12 kab., Tel.: 8 5 2722803, El. paštu: jurgita.baleviciute@vkk.lt

UAB "Vilniaus kooperacijos prekyba" bendradarbiauja su kolegija

 
UAB "Vilniaus kooperacijos prekyba", siekdama kuo geriau patenkinti savo klientų poreikius, pasirašė sutartis su Vilniaus kooperacijos kolegija dėl 2 vartotojų nuomonės tyrimų. Ši įmonės iniciatyva leis sužinoti vartotojų nuomonę apie astortimentą, aptarnavimo kokybę ir kt.